פסיכולוג מומלץ בירושלים

אנשים רבים מתמודדים עם אתגרים ובעיות שונות כחלק ממעגל החיים כגון: בעיות רגשיות, דימוי עצמי שלילי, חוסר ביטחון, תקופות של דכדוך וחרדה, קשיים בעבודה ובניהול הקריירה, בעיות בתקשורת בין אישית, חסמים במציאת בן זוג ובעיות בתוך זוגיות, קשיים בהורות ועוד.

כיצד תבחרו פסיכולוג מומלץ בירושלים?

אתגרי ומשברי החיים, גורמים לאנשים רבים ובצדק לפנות לעזרה רגשית על ידי גורם חיצוני מומחה שיכול לסייע  בפתרון הבעיות. תחום הטיפול הרגשי  הנו פרוץ  בארץ ועוסקים בו אנשים מתחומים שונים החל ממטפלים שעברו הכשרה של מספר חודשים ועד  לפסיכולוגים קליניים בעל הכשרה מוסמכת. כאשר מעוניינים לערוך טיפול רגשי כלשהו, חשוב לבחור  פסיכולוג קליני מומלץ. הבחירה בפסיכולוג אינה יכולה להיות על הדרך. חשוב שתבחרו פסיכולוג מומלץ על פי קריטריונים מקצועיים, כי לאחר הבחירה, אתם עומד לעבור טיפול אישי  הכולל שיתוף של תכנים ונושאים רגשיים, עם  מטפל שלא הכרתם קודם. מומלץ להכיר ולברר לגבי הפסיכולוג שיטפל בכם. מוצע לכם לבדוק, לפני שתבחרו בפסיכולוג המומלץ  או המטפל, מיהו מבחינה מקצועית? באיזה תחום מתמחה? האם עוסק בתחום שאתם מוטרדים ממנו? מהי רמת השירות והתקשורת שלו? וכו'.

פסיכולוג מומלץ בירושלים

מה ההכשרה הלימודית וההסמכה הנדרשת מפסיכולוג מומלץ?

מקצוע הפסיכולוגיה מתחלק לתחומים שונים. פסיכולוגים מומלצים בירושלים ובכלל מתמחים במגוון תחומים לרבות, פסיכולוגים חינוכיים, פסיכולוגים רפואיים, פסיכולוגים למבוגרים פסיכולוגים מומחים לילדים, ונוער, פסיכולוגים תעסוקתיים ועוד. פסיכולוג קליני הנו פסיכולוג שסיים 6 שנות לימודי פסיכולוגיה, תואר ראשון ושני באוניברסיטה או מכללה, עבר התמחות בפסיכולוגיה במשך 5  שנים  במסגרת פסיכולוגית מוכרת על ידי משרד הבריאות ואיגוד הפסיכולוגים. חשוב לוודא שבנוסף עבר הפסיכולוג המומלץ בירושלים מבחני הסמכה של משרד הבריאות. מוצע לבדוק היכן למד הפסיכולוג המומלץ? היכן התמחה? והיכן הוא עובד? אפשר לבקש לראות תעודה של פסיכולוג, מוסמך.

מהו הניסיון המקצועי של הפסיכולוג המומלץ בירושלים?

בררו האם הפסיכולוג המומלץ בירושלים מומחה  ומוסמך ועד כמה הפסיכולוג בעל ניסיון מבחינה  מקצועית? מה מספר השנים שעובד בתחום? חשוב לברר האם יש ביד הפסיכולוג תעודת פסיכולוג מוסמך? מומלץ לבחור פסיכולוג  שיש לו מומחיות בתחום אליו אתם פונים. דהיינו, פסיכולוג קליני למבוגרים, פסיכולוג קליני לילדים, פסיכולוג חינוכי, פסיכולוג תעסוקתי, שיקומי וכו. עדיף שהפסיכולוג  יהיה חבר האיגוד הישראלי לפסיכולוגיה. מומלץ לבדוק מהו ניסיונו של הפסיכולוג מומלץ לבדוק  האם מעבר לקליניקה הפרטית הפסיכולוג עובד גם  במקומות אחרים? הכוללים בית חולים, רגיל או פסיכיאטרי? מרפאות בקהילה, תחנה לטיפול פסיכולוגי?

מה הם שיטות הטיפול של הפסיכולוגית המומלצת בירושלים?

מומלץ לבדוק באיזו גישות טיפול  הפסיכולוג המומלץ משתמש בטיפול הפסיכולוגי? קראו עליהן ותבררו שהן אכן מתאימות לכם. ישנן גישות פסיכולוגיות שונות הכוללות בין השאר את, גהישה הפסיכולוגית הקוגניטיבית והתנהגותית,CBT , גישה פסיכודינמית, גישה פסיכואנליטית, גישה אדלריאנית, גישה פסיכולוגית אקלקטית, גישה פסיכולוגית יונגיאנית, התערבות ממוקדת פתרון- טיפול קצר מועד,גישה הומניסטית, טיפול רציונאלי, שיטת הגשטאלט, ניתוח חלומות, שיטת האימאגו, שיטת הוויס דיאלוג, ביופידבק ועוד.

כיצד התקשורת שלכם עם הפסיכולוג המומלץ  בירושלים שבחרתם?

חשבו  לפני התחלת הטיפול הפסיכולוגי בפני איזו פסיכולוג יהיה לכם הכי קל להיפתח –צעיר, מבוגר מכיל וקשוב ,פסיבי או אקטיבי שייתן  לכם שעורי בית? מומלץ  להיפגש לבדוק ולמצוא את הפסיכולוג בירושלים שאתם הכי מתחברים אליו. בפגישת הראשונה עם הפסיכולוג המומלץ בירושלים  תוכלו להתרשם מעט ממנו, אישיותו ועבודתו. חשוב שתשתפו את הפסיכולוג המומלץ בקשר לציפיות  לקשיים ולהתלבטויות שלכם, ותוכלו לשאול את כל השאלות הנדרשות להמשך מוצלח של הטיפול הפסיכולוגי. חשוב שתרגישו בנוח עם הפסיכולוג המומלץ בירושלים ותקבלו מענה לכל התשובות שהעליתם בכל הקשור לתהליך הטיפול הפסיכולוגי ולשיטת הטיפול. בררו עם עצמכם  שנוצרה תקשורת וכימיה בינכם לבין הפסיכולוג המומלץ, הכימיה והתקשורת עם הפסיכולוג משמעותית לעבודה בחדר הטיפולים. הכוונה היא להרגיש עם הפסיכולוג המומלץ  בנוח ולחוש חופשיים לתקשר אתו. מומלץ לוודא שמדובר בפסיכולוג  שמרגיש לכם נוח רגשית, שיכול להבין ולהכיל  אותכם. טיפול פסיכולוגי הוא מהלך מאתגר נפשית ופיזית חשוב שתרגישו בנוח.

מה הזמינות של הפסיכולוג המומלץ בירושלים?

ודאו שהפסיכולוג המומלץ בירושלים שבחרתם יהיה זמין עבורכם לתאום פגישת טיפול פסיכולוגי ראשונית, בזמן סביר  מבחינתכם ממועד החלטתכם על הטיפול הפסיכולוגי. חשוב שבבחירת הפסיכולוג  המומלץ בירושלים. תבדקו אם הוא יהיה זמין עבורכם לאורך כל תקופת הטיפול הפסיכולוגי, האם הוא נוסע לחו”ל ואם כן – האם יוכל לתת מענה טלפוני. הרגשת הנוחות, הליווי האישי והקשוב הם חלק חשוב מכל טיפול פסיכולוגי, לאורך כל תקופת הטיפול.

כיצד נערך הטיפול הפסיכולוגי בירושלים ?

חשוב שהמטופל או המטופלת העומדים לעבור טיפול פסיכולוגי  יבדקו כיצד נערך הטיפול הפסיכולוגי בירושלים. האם הפסיכולוג המומלץ בירושלים עורך את הטיפול פנים אל פנים בקליניקה פרטית?  באיזה חלק מהעיר ירושלים?  האם הטיפול הפסיכולוגי נערך בזום? סקייפ? או טלפונית? האם הפסיכולוג עובד באופן פרטי או דרך הביטוחים המשלימים של הקופות, ביטוחים או  עמותות שונות .

מה מחיר הטיפול הפסיכולוגי בירושלים?

מומלץ שהמטופלים העומדים לעבור טיפול פסיכולוגי יבררו את  מחירי הטיפולים הפסיכולוגים אצל הפסיכולוג המומלץ בירושלים. המחירים לטיפול פסיכולוגי בירושלים  נעים על טווח מחירים רחב. לרוב, מחיר הטיפול הפסיכולוגי בירושלים, הוא גם פונקציה של המוניטין, שנות הניסיון והמקצועיות של הפסיכולוג המומלץ בירושלים. האם  הפסיכולוג עובד באופן פרטי בקליניקה או דרך קופות החולים, עמותות, ביטוחים המשלימים המשתתפים בחלק מעלות הטיפול ומקצים מספר מפגשים מוגדר.

אביגיל רייניך – פסיכולוגית קלינית בירושלים

אביגיל רייניך פסיכולוגית קלינית  בירושלים,  בעלת ניסיון של מספר רב של שנים. מטפלת פסיכולוגית און ליין, מטפלת פסיכולוגית בשיטת מגוונות כגון טיפול פסיכולוגי דינאמי קלאסי, CBT וויס דיאלוג. במסגרת תפקידה כפסיכולוגית קלינית בירושלים, אביגיל רייניך מסייעת ומטפלת באנשים אשר חיים בירושלים ובאזור ירושלים וכן באמצעות און ליין לאנשים באזורים אחרים בארץ ובעולם. הטיפול הפסיכולוגי, אצל אביגיל רייניך, כולל טיפולי רגשי תומך, במצבים של בעיות רגשיות כמו: דכאון, לחץ חרדה, חוסר ביטחון עצמי ודימוי נמוך, במצבי תקיעות בחיים, במשברי חיים ואובדנים, קשיים ביחסים בין אישיים, קשיים בזוגיות ובהורות, גלגל החיים הנשי. לאורך השנים הפסיכולוגית הקלינית, אביגיל רייניך עדה לתהליכים פסיכולוגים מרשימים ומרגשים שמטופלים עוברים בקליניקה ובאונליין.

גלילה למעלה דילוג לתוכן